Το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ

90

Το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ περιλαμβάνει τους εξής αγώνες:

Α΄ κατ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ

20:00   ΝΕΑΠΟΛΗΣ   ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ   ~   ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ   ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΑΓΗ

Γραμματεία:      Γαλάνη Π., Γρούτα, Κούδας

Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

15:00   ΜΙΚΡΑΣ 1   ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛ.   ~   ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ   ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ, ΚΑΡΜΠΑ

Γραμματεία:      Μπενάκη Ν., Τερζίδης, Σωτηριάδου

18:00   ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ   ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ   ~   ΜΑΡΑΘΩΝ ΑΜΣ   ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ

Γραμματεία:      Σαλιμπασόγλου, Γιαγλής, Παπαδόπουλος Μ

Β-Α Φάση Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

15:00   ΜΙΚΡΑΣ 2   Ε.Α.Α.Θ.   ~   ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΠΑΜΠΗΣ

Γραμματεία:      Ευθυμίου Κ., Ευθυμίου Α., Κοέν

Β-Β Φάση Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21;00   ΜΙΚΡΑΣ 2   ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ   ~   ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΣΚ   ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ, ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:      Νταμπάκης, Γκανάλας, Ιωαννίδης

16;00   ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ   ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ.ΑΣΚ   ~   ΠΑΟΚ ΚΥΜ.   ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΚΑΡΑΒΑΣ

Γραμματεία:      Γιαγλής, Σαλιμπασόγλου, Παπαδόπουλος Μ

Β-Δ Φάση Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21;00   ΧΑΝΘ   ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ   ~   ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΚ.   ΜΠΑΪΟΣ, ΒΛΑΣΤΟΣ

Γραμματεία:      Γκανάλας, Λιούτσιας, Κουκουβίνου

20;15   ΦΟΙΝΙΚΑ   ΕΟΝΘ   ~   ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ.   ΜΠΑΖΑΚΑΣ, ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ

Γραμματεία:      Κοκκινά, Παπαθανασίου, Ράμπαντι

19;30   ΜΙΚΡΑΣ 1   ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΑΣ   ~   ΑΓΧΙΑΛΟΣ ΜΑΣ   ΝΤΟΝΤΗΣ, ΑΖΑΣ

Γραμματεία:      Μπενάκη Α., Δήμας, Βουδούρης

Γ φάση ΠΑΙΔΩΝ

17:00   ΧΑΝΘ   ΧΑΝΘ   ~   ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ   ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ, ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:      Αστερνός, Διμπιτούζης A, Δαγδηλέλη

19:00   ΘΕΡΜΗΣ   Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ   ~   ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ.   ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ, ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ

Γραμματεία:      Παπαθανασίου, Μπενάκη Ν., Ιωαννίδης

16:00   ΝΕΑΠΟΛΗΣ   Α.Ο.Ε.Α   ~   ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ   ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ

Γραμματεία:      Γιατσίδου, Δαουλτζής, Αντωγλου

13;30   ΜΙΚΡΑΣ 1   Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ   ~   ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ.   ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΗΜΟΥ

Γραμματεία:      Τερζίδης, Σωτηριάδου, Μπενάκη Ν

18:00   ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ   ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ   ~   ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ   ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ

Γραμματεία:      Γεωργιάδου, Τερζίδης, Μπουρνάς

14:30   ΠΕΥΚΩΝ   ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ   ~   ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ   ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ

Γραμματεία:      Ταρπάγκου Α,. Ταρπάγκου Φ., Σακαλής

15:30   ΒΑΟ   ΒΑΟ   ~   ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣ   ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΓΑΒΡΙΔΗΣ

Γραμματεία:      Τσακαλάκης, Γιοβανούδα, Κόντος

´ φάση ΠΑΙΔΩΝ

11:00   ΠΑΟΚ   ΠΑΟΚ ΑΣ   ~   ΔΕΚΑ   ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ

Γραμματεία:      Μπενάκη Ν., Βασιλείου

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ-ΑΓΟΡΙΩΝ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

12;30   ΔΡΥΜΟΥ   ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ   ~   ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2   ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ

Γραμματεία:      Σαμαρά

17;30   ΒΑΟ   ΒΑΟ   ~   ΑΤΕΡΜΩΝ ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ   ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΝΤΟΥΡΗΣ

Γραμματεία:      Γιοβανούδα

12:00   ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ   ΗΡΑΚΛΗΣ 2   ~   ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ 1   ΚΟΛΙΟΣ, ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ

Γραμματεία:      Τσολακίδης

9:30   ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ   ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 3   ~   ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ   ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ, ΝΑΚΑΣ

Γραμματεία:      Χαλκίδης

14;30   ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ   ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ   ~   ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ   ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ, ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ

Γραμματεία:      Κολοκυθάς

19:00   ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ   ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.   ~   ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ 2   ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΩΝΗΣ

Γραμματεία:      Φωστηρίδου

10:00   ΦΟΙΝΙΚΑ   ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛ.ΑΣ   ~   Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ 2   ΓΕΚΤΙΔΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ

Γραμματεία:      Μπενάκη Ν

17:00   MIKΡΑΣ 2   Ν.ΒΟΤΣΗΣ 2   ~   ΑΠΟΛΛΩΝ 1   ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ, ΚΙΡΜΙΖΗΣ

Γραμματεία:      Ευθυμίου Κ

15:30   ΠΥΛΑΙΑΣ   ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ   ~   ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ   ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π., ΜΗΤΣΙΟΥ

Γραμματεία:      Κιλαζίδου

15:00   ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ   ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 2   ~   ΜΑΡΑΘΩΝ ΑΜΣ   ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ

Γραμματεία:      Διαμαντοπούλου Χ

13:45   ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ   ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛ.   ~   ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.   ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ, ΚΟΤΖΙΑΜΠΑΣΗΣ

Γραμματεία:      Βουζούκου

11:45   ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ   ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.   ~   ΕΛΛ.ΑΚΑΔ.ΚΑΛΘ3   ΦΙΛΛΙΟΣ, ΚΟΝΙΑΚΗΣ

Γραμματεία:      Βουζούκου

13:30   ΕΠΑΝΩΜΗΣ   ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ.   ~   ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 2   ΜΟΣΧΑΣ

Γραμματεία:      Ζηδιανάκης,

15;00   ΘΕΡΜΗΣ   ΑΔΩΝΙΣ ΘΕΡΜΗΣ   ~   ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ   ΡΟΥΜΑΝΗΣ, Χ#ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Γραμματεία:      Ιωαννίδης

8:45   ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ   ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.1   ~   ΧΑΝΘ 1   ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ, ΝΑΤΣΗΣ

Γραμματεία:      Τσολακίδης

11;30   ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ   ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 1   ~   ΕΛΛ.ΑΚΑΔ.ΚΑΛΘ1   ΔΑΣΚΑΛΟΥ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Κ

ΠΑΛΙΟ   Γραμματεία:      Κοέν

13:45   ΔΕΚΑ-Α-   ΔΕΚΑ 1   ~   ΠΑΟΚ 1   ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗ, ΤΣΑΚΙΡΗΣ

Γραμματεία:      Στεφανίδου

14:15   ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ   ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ1   ~   ΔΕΚΑ 2   ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ, ΜΠΑΡΜΠΑΣ

Γραμματεία:      Φωστηρίδου

15:00   ΣΙΝΔΟΥ   ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ   ~   ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ   ΚΥΡΙΤΣΗΣ

Γραμματεία:      Κόνιαλη, Μανούσος

14:30   ICBS   ICBS 2009   ~   ΧΑΝΘ 2   ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ

Γραμματεία:      Μπεκιάρης

14;30   ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ   ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ   ~   ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ.ΕΑΣ   ΜΙΜΗΚΟΣ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ

Γραμματεία:      Κωνσταντίνου

9:30   Α.Α.Μ.Θ.   ΑΣ ΑΡΗΣ 1   ~   ΒΕΡΓΙΝΑ   ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΖΙΩΓΑΣ

Γραμματεία:      Δαγδηλέλη

09;00   ΜΙΚΡΑΣ 1   ΠΑΟΚ 2   ~   Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ 1   ΑΝΔΡΕΟΥ, ΧΑΤΖΗΣ

Γραμματεία:      Τσιρακίδου

11:00   ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ   ΑΘΛΕΤΙΚΟ ΑΣ   ~   ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ   ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ

Γραμματεία:      Ανανιάδης

10:00   ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ   Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ.   ~   ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1   ΧΟΝΔΡΟΓΙΩΡΓΗΣ

Γραμματεία:      Κωνσταντίνου

9:00   ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ   ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝ.   ~   ΟΛΥΜΠΟΣ 3

Γραμματεία:      Κουκουτζέλης

17;30   ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ   ΟΛΥΜΠΟΣ 2   ~   ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ   ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ., ΜΗΤΚΟΣ

Γραμματεία:      Τζήκα

12:00   ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ   ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ   ~   ΔΕΚΑ 3   ΧΟΝΔΡΟΓΙΩΡΓΗΣ

Γραμματεία:      Κόνιαλη, Μανούσος

11:00   ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ   ΕΚΠ.ΦΡΥΓ.   ~   ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ   ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ

Γραμματεία:      Μιχαηλίδου Γ., Χαραλαμπιδης

9:00   ΝΕΑΠΟΛΗΣ   ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ   ~   ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ   ΚΑΣΟΛΗΣ, ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ

Γραμματεία:      Γιαγλής

15;00   ΠΟΛΙΧΝΗΣ   ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ   ~   ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ   ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΑΜΠΡΑΖΗΣ

Γραμματεία:      Κωτσόβολος

15:30   ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ   ΔΑΣΩ   ~   ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 1   ΧΟΝΔΡΟΓΙΩΡΓΗΣ

Γραμματεία:      Ανανιάδης

18:15   ΜΙΚΡΑΣ 2   Ν.ΒΟΤΣΗΣ 1   ~   ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Μ

Γραμματεία:      Ευθυμίου Α.,

9:00   ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛ   ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛ.2   ~   ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ   ΔΑΣΚΑΛΟΥ, ΣΑΡΑΝΤΟΥ

Γραμματεία:      Κοέν

16:30   25 ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ   ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 2   ~   ΑΣ ΑΡΗΣ 2   ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗ, ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΣ

Γραμματεία:      Δρακοπούλου

11:45   ΜΙΚΡΑΣ 2   ΕΛΛ.ΑΚΑΔ.ΚΑΛ2   ~   ΑΠΟΛΛΩΝ 2   ΓΕΚΤΙΔΗΣ, ΧΑΤΖΗΣ

Γραμματεία:      Τσιρακίδου

15;15   ΠΕΡΑΙΑΣ   ΖΕΦΥΡΟΣ 02   ~   ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ   ΜΟΣΧΑΣ

Γραμματεία:      Ντουβαλέτης

13:00   ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ   ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 1   ~   ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ   ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ

Γραμματεία:      Διαμαντοπούλου Χ

16;15   Ν.ΡΥΣΙΟΥ   ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ.   ~   ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ   ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ, ΝΑΚΟΣ

Γραμματεία:      Αρβανιτίδης

11:00   ΑΞΙΟΥ   ΠΑΟΚ ΚΥΜ.   ~   ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΑΣΚ   ΚΑΣΟΛΗΣ

Γραμματεία:      Μπάρμπας Ι

12:15   ΑΞΙΟΥ   ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ.   ~   ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧ.   ΚΑΣΟΛΗΣ

Γραμματεία:      Μπάρμπας Ι

20:00   ΕΥΟΣΜΟΥ   ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2   ~   ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ   ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ, ΚΑΣΟΥΜΗΣ

Γραμματεία:      Βαρυτιμίδης

11:00   ΑΔΕΝΔΡΟΥ   ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ.   ~   ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ   ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ

Γραμματεία:      Άντωγλου

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ-ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

13;00   ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ   Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ.   ~   Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ   ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ

Γραμματεία:      Αντωγλου

16:30   ΠΕΡΑΙΑΣ   ΖΕΦΥΡΟΣ 02   ~   ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ   ΜΟΣΧΑΣ

Γραμματεία:      Ντουβαλέτης

10:15   ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ   ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ.   ~   ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ   ΦΙΛΛΙΟΣ, ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ

Γραμματεία:      Δήμας

16:45   ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ   ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ.2   ~   ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΑΣΚ   ΡΟΥΜΑΝΗΣ, ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ

ΠΑΛΙΟ   Γραμματεία:      Παπαθανασίου

16:15   ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ   ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ   ~   ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ   ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ., ΜΑΚΑΛΕΑΣ

Γραμματεία:      Τζήκα

18:45   ΠΟΛΙΧΝΗΣ   ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ   ~   ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ   ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΚΑΤΣΙΝΑΣ

Γραμματεία:      Ακριτίδης, Ακριτίδου

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

14:00   ΠΑΟΚ Β   ΠΑΟΚ ΑΣ   ~   ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ   ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π., ΝΙΚΕΖΗΣ

Γραμματεία:      Βασιλείου, Αθανασιάδου

18:30   ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ   ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ.   ~   ΑΡΗΣ ΑΣ   ΡΟΥΜΑΝΗΣ, ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ

ΠΑΛΙΟ   Γραμματεία:      Παπαθανασίου

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

11:00   Α.Α.Μ.Θ.   ΑΣ ΑΡΗΣ 2   ~   ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 1   ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΦΩΚΑ

Γραμματεία:      Δαγδηλέλη