Το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ

183

Το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ περιλαμβάνει τους εξής αγώνες:

Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

19:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΠΑΝΟΣ

Γραμματεία:  Ντούλια, Ντεράκη, Παπαδόπουλος Κ

Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ~ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΜΙΜΗΚΟΣ

Γραμματεία:  Καπνοπούλου, Κόντος, Αλεξανδρόπουλος

21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Ζαφειριάδου Α., Τόλιου, Βαρυτιμίδης

19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 Α.Σ ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ ~ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΣΕΛΕΒΟΣ, ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ

Γραμματεία:  Πασχαλίδου, Δήμας, Βουλώνη

19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Δ.Ε.Η. Π.Α.Σ.Π. ~ ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Σακελλαρίου, Τόλιου, Χρηστίδης

21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ~ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΣΕΛΕΒΟΣ, ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ

Γραμματεία:  Κοκκινά, Μπενάκη Ν., Μούστος

Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ

20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΔΕΛΛΑΣ, ΦΙΛΛΙΟΣ

Γραμματεία:  Ευθυμίου Α., Ζηδιανάκης

19:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΧΑΝΘ ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ, CLAUDIA

Γραμματεία:  Παληογιάννη, Δαγδηλέλη

18:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ

Γραμματεία:  Κιλαζίδου, Λιούτσιας

18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ, ΣΤΟΥΜΠΟΣ

Γραμματεία:  Σωτηριάδου, Παπαδόπουλος Μ

16:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ, ΣΤΟΥΜΠΟΣ

Γραμματεία:  Σωτηριάδου, Παπαδόπουλος Μ

14:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΔΙΒΟΛΗ Ε.

Γραμματεία:  Βουζούκου, Καραγεωργόπουλος

20:30 ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ, ΜΗΡΤΣΙΟΣ

Γραμματεία:  Κόνιαλη, Μπάρμπας Ι

21:30 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ

Γραμματεία:  Ταρπάγκου Φ., Ταρπάγκου Α

17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ

Γραμματεία:  Διαμαντοπούλου Α., Σακάρογλου

14:30 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΚΑΡΑΒΑΣ, ΑΖΑΣ

Γραμματεία:  Γρούτα, Κούδας

19:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ

Γραμματεία:  Διαμαντόπουλος Γ., Σακάρογλου

20:00 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟY Κ., ΚΥΡΙΤΣΗΣ

Γραμματεία:  Τζήκα, Πισκιούλης

18:30 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΕΚΑ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ Γ

Γραμματεία:  Διμπιτούζης Α., Ηλιάσκος

20:00 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ~ ICBS 2009 ΚΑΣΟΛΗΣ, ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ

Γραμματεία:  Σαμαρά, Σαράφης

19:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Κωστανάκη, Καλπακίδου

15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α. ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΚΟΥΣΗΣ, ΔΑΣΚΑΛΟΥ

Γραμματεία:  Καραμπουρνιώτη, Τσακαλάκης

18:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ, ΒΛΑΣΤΟΣ

Γραμματεία:  Συμεωνίδης, Κολοκυθάς

18:30 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ~ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΠΡΑΤΤΟΣ, ΠΕΡΡΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Τσολακίδης, Τσιρακίδου

14:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ

ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ, ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Γαλάνη Π., Μπέλλου Β

21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ Β.Α.Ο. ΜΠΑΪΟΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Ντάγκας, Τασιώνα

11:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ] ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ~ ΜΕΝΤ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ., ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β

Γραμματεία:  Νταμπάκης, Χ#ιωάννου

21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ Ε.Α.Α.Θ. ΤΕΓΟΣ, ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Κωστής, Κοέν

21:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΛΙΟΣ

Γραμματεία:  Κιλαζίδου, Λιούτσιας

19:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΓΕΚΤΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Διαμαντοπούλου Χ., Ντουβαλέτης

16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΜΟΣΧΑΣ, ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Διαμαντοπούλου Χ., Ντουβαλέτης

15:00 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΔΗΜΟΥ, ΡΟΥΜΑΝΗΣ

Γραμματεία:  Λαζόγλου, Ιωαννίδης

Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

20:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΜΑΓΗ, ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ

Γραμματεία:  Κωνσταντίνου, Ιακωβίδου

17:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ, ΜΗΡΤΣΙΟΣ

Γραμματεία:  Δαουλτζής, Άντωγλου

19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.Σ. ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.  ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ

Γραμματεία:  Στεφανίδου, Φωστηρίδου

17:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΠΑΝΟΣ

Γραμματεία:  Ντεράκη, Ντούλια

16:15 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΓΕΚΤΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Ευθυμίου Α., Ζηδιανάκης

14:30 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ, ΑΝΔΡΕΟΥ

Γραμματεία:  Κωστοπούλου, Κουκουβίνου

18:30 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΜΟΣΧΑΣ, ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ

παλιό Γραμματεία:  Γκανάλας, Ιωαννίδης

20:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΤΟΤΣΙΚΑ

Γραμματεία:  Προεστού, Παραδείση

Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ

12:30 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ~ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ ΚΑΡΑΒΑΣ, ΑΖΑΣ

Γραμματεία:  Γρούτα, Κούδας