Το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ

129

Το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ περιλαμβάνει τους εξής αγώνες:

Δ΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ

21:30  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ  ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ  ~  ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛ.  ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΧΑΤΖΙΔΟΥ

Γραμματεία:    Ζαφειριάδου Α., Τζήκα, Βαρυτιμίδης

Α΄ κατ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ

21:00  ΣΤΑΥΡΟΥ  ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ  ~  ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ  ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:    Ντεράκη, Τσακαλάκης, Παπαδόπουλος Κ

21:45  ΘΕΡΜΗΣ  ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ  ~  ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ  ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΔΗΜΟΥ

Γραμματεία:    Γκανάλας, Λαζόγλου, Ιωαννίδης

21:30  ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ  ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ.  ~  ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.  ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ, ΜΟΣΧΑΣ

παλιό  Γραμματεία:    Παπαθανασίου, Κωστής, Κοέν

21:15  ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ  ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.  ~  ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ  ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ, ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ

Γραμματεία:    Κουκουτζέλης, Κωτσόβολος, Ηλιάσκος

21:30  ΝΕΑΠΟΛΗ  ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ  ~  ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ  ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΠΕΡΡΑΚΗΣ

Γραμματεία:    Χατζηχαρίσης, Ουσταμπασίδου, Ακριτίδης

21:45  ΠΕΡΑΙΑΣ  ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.  ~  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.  ΤΕΓΟΣ, ΑΖΑΣ

Γραμματεία:    Ευθυμίου Α., Ζηδιανάκης, Ντουβαλέτης

Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:30  ΔΡΥΜΟΥ  ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ  ~  ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. ΑΣ  ΚΑΡΑΒΑΣ, ΒΛΑΣΤΟΣ

Γραμματεία:    Σαμαρά, Ανανιάδης, Γρούτα

21:30  ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ.ΑΟ  ~  ΑΓΧΙΑΛΟΣ ΜΑΣ  ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΜΙΜΗΚΟΣ

Γραμματεία:    Κωστανάκη, Φωστηρίδου, Στεφανίδου

20:30  ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ  ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ  ~  ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ.

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΝΤΟΝΤΗΣ

Γραμματεία:    Κιλαζίδου, Τσιρακίδου, Μπέλλου Β

Προκριματική φάση ΝΕΩΝ

19:30  ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ  ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ  ~  ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.

ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ

Γραμματεία:    Κουκουτζέλης, Κωτσόβολος

21:30  ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ  ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.  ~  ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΤΡΑΚΑΣ

Γραμματεία:    Σακαλής, Κούδας

21:30  ΛΑΓΚΑΔΑ  ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ  ~  ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ

ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ

Γραμματεία:    Γούτη, Μισιρλόγλου

21:45  ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ  ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ.  ~  ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ  ΜΠΑΪΟΣ, ΜΗΡΤΣΙΟΣ

Γραμματεία:    Παληογιάννη, Παραδείση

21:30  ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ  ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ  ~  ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ

ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ, ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ

Γραμματεία:    Σκαλιστής, Λιούτσιας

19:00  ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ  ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ.  ~  ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ.

ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΓΕΚΤΙΔΗΣ

Γραμματεία:    Διαμαντοπούλου Χ, Αρβανιτίδης

Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ

20:00  ΜΙΚΡΑΣ 2  ΒΕΡΓΙΝΑ  ~  ΜΕΝΤ  ΚΑΤΣΩΝΗΣ, ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ

Γραμματεία:    Βουζούκου, Ράμπαντι