Το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ

213

Το σημερινό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΘ περιλαμβάνει τους εξής αγώνες:

Γ΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ

21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ ~ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛ. ΔΕΛΛΑΣ, ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ

Γραμματεία:  Μπενάκη Α., Διαμαντοπούλου Χ., Αρβανιτίδης

21:00 ΛΑΓΥΝΩΝ ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ  ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Σαραφοπούλου, Γρούτα, Κούδας

Α΄ κατ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ

21:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΒΑΪΤΣΗΣ

Γραμματεία:  Κράντα, Μιχαηλίδου Γ., Κολοκυθάς

21:45 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Ντουβαλέτης, Παπαθανασίου, Ζηδιανάκης

21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΙΒΟΛΗ Ε

Γραμματεία:  Λαζόγλου, Ιωαννίδης, Κωστής

21:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΤΡΑΚΑΣ

Γραμματεία:  Ντεράκη, Τσακαλάκης, Παπαδόπουλος Κ

21:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ, ΜΑΓΗ

Γραμματεία:  Μπάρμπας Ι., Σακάρογλου, Κεχαγιάς

21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Χαλκίδης, Μαρβάκη Ι., Αλεξανδρόπουλος

Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ 

21:30 ΔΡΥΜΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ ~ ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΣΚ ΚΟΥΣΗΣ, ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Σαμαρά, Αναστασιάδου, Ηλιάσκος

Προκριματική φάση ΝΕΩΝ

21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Τζήκα, Χρηστίδης

21:30 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ~ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ

Γραμματεία:  Ανανιάδης, Μπεκιάρης

21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ Α.Ο.Ε.Α. ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ

Γραμματεία:  Ακριτίδης, Κόντος

21:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Γούτη, Μισιρλόγλου

21:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ

Γραμματεία:  Τσολακίδης, Λιούτσιας

21:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΡ., ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Σκαλιστής, Παραδείση

21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ, ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ

Γραμματεία:  Σαλιμπασόγλου, Ράμπαντι

Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ

20:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΔΗΜΟΥ

Γραμματεία:  Μπενάκη Ν., Βασιλείου