Το πρόγραμμα του Σαββάτου στην ΕΚΑΣΘ

113

Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

19:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΚΥΡΙΤΣΗΣ

Γραμματεία:  Ελευθεράκου, Ντεράκη, Ντούλια

Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ~ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ

Γραμματεία:  Καπνοπούλου, Λάσπα, Τσακαλάκης

16:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣ ΜΟΡΦΕΑΣ ~ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ, ΑΖΑΣ

Γραμματεία:  Κοκκινά, Τσολακίδης, Παπαδόπουλος Μ

20:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ Δ.Ε.Η. Π.Α.Σ.Π. ~ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ

Γραμματεία:  Αναστασιάδoυ, Διαμαντοπούλου Α,. Διαμαντόπουλος Γ

21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ~ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ, ΒΛΑΣΤΟΣ

Γραμματεία:  Λειβαδιώτου, Δήμας, Καραγεωργόπουλος

Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ

20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΔΗΜΟΥ, ΦΙΛΛΙΟΣ

Γραμματεία:  Ευθυμίου Α., Ντουβαλέτης

20:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Γιοβανούδα, Σακαλής

18:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ

Γραμματεία:  Μπέλλου Β., Τσιρακίδου

20:00 Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΓΡΑΙΚΟΣ, ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ

Γραμματεία:  Κωνσταντίνου, Μπουρνάς

18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ, ΑΖΑΣ

Γραμματεία:  Τσολακίδης, Παπαδόπουλος Μ

21:30 ΠΕΥΚΩΝ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΜΠΑΖΑΚΑΣ, ΜΗΡΤΣΙΟΣ

Γραμματεία:  Ταρπάγκου Φ., Κολοκυθάς

14:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Βουλώνη, Χ#ιωάννου

20:30 ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΣΠΑΝΟΣ

Γραμματεία:  Ιακωβίδου, Γαλάνη Π

15:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ

Γραμματεία:  Γούτη, Μισιρλόγλου

17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΤΕΓΟΣ

Γραμματεία:  Τζήκα, Σακάρογλου

14:30 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΤΡΑΚΑΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ

Γραμματεία:  Μπάρμπας Ι., Σακάρογλου

20:30 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ~ ICBS 2009 ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΧΟΝΔΡΟΓΙΩΡΓΗΣ

Γραμματεία:  Μπεκιάρης, Ανανιάδης

18:30 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΕΚΑ ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΜΑΓΗ

Γραμματεία:  Στεφανίδου, Ηλιάσκος

20:00 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ, ΝΤΟΝΤΗΣ

Γραμματεία:  Σαμαρά, Σαράφης

19:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΚΟΥΣΗΣ, ΚΑΣΟΛΗΣ

Γραμματεία:  Παρμακίδης, Κωτσόβολος

17:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΠΕΡΡΑΚΗΣ, ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ

Γραμματεία:  Τόλιου, Χρηστίδης

15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α. ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ, ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ Θ

Γραμματεία:  Κουκουτζέλης, Παπαδόπουλος Κ

16:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΔΑΣΚΑΛΟΥ

Γραμματεία:  Κιλαζίδου, Κωστοπούλου

21:00 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ~ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Κωστής, Κοέν

14:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ Β.Α.Ο. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Γ., ΣΤΟΥΜΠΟΣ

Γραμματεία:  Ντάγκας, Τασιώνα

21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π

Γραμματεία:  Γκανάλας, Ιωαννίδης

19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Α.Θ. ~ ΜΕΝΤ ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ, ΒΛΑΣΤΟΣ

Γραμματεία:  Μούστος, Καραγεωργόπουλος

16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΔΕΛΛΑΣ, ΡΟΥΜΑΝΗΣ

Γραμματεία:  Παπαθανασίου, Βασιλείου

19:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΜΟΣΧΑΣ, ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Παπαθανασίου, Βασιλείου

15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΜΑΡΤΗΣ

Γραμματεία:  Ιωαννίδης, Κοέν

Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ

16:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Χ#ιωάννου, Βουλώνη

Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

20:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ, ΣΚΡΙΝΟΣ

Γραμματεία:  Ακριτίδης, Ουσταμπασίδου

17:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ

Γραμματεία:  Γούτη, Μισιρλόγλου

12:15 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β., ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Κράντα, Κόντος

17:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΚΥΡΙΤΣΗΣ

Γραμματεία:  Ντούλια, Ντεράκη

20:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΜΠΑΪΟΣ, ΡΑΠΤΗΣ

Γραμματεία:  Διμπιτούζης Α., Αστερνός

14:30 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ CLAUDIA, ΚΛΕΠΟΥΝΣΙΩΤΟΥ

Γραμματεία:  Παληογιάννη, Κουκουβίνου

TΟΥΡΝΟΥΑ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ 2004

8:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΝΑΤΟΛΗ ~ ΚΕΝΤΡΟ ΣΑΒΒΑΚΗΣ, ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ

10:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΟΡΡΑΣ ~ ΔΥΣΗ ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ, ΣΑΒΒΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Σωτηριάδου, Πασχαλίδου