Το πρόγραμμα αγώνων της ΕΚΑΣΘ από Κυριακή έως και Τετάρτη

245

KYΡIAKH 14 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2018

Ε΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ

15:15 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΤΣΟΚΟΛΗΣ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι

Γραμματεία:  Δρακοπούλου, Λαζόγλου, Δαγδηλέλη

Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

20:00 25ο Δημ.Σχολείο ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ~ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ. ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Κοκκινά, Τσολακίδης, Μπέλλου Β

18:00 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ

Γραμματεία:  Ευθυμίου Α., Παπαθανασίου, Αρβανιτίδης

18:15 ΦΟΙΝΙΚΑ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. ~ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛ.ΑΕ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ

Γραμματεία:  Πασχαλίδου, Μπενάκη Ν., Βουλώνη

21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚ ΠΡΑΤΤΟΣ, ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Λειβαδιώτου, Κοέν, Σκαλιστής

Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ε.Α.Α.Θ. ~ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΓΕΚΤΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Νταμπάκης, Κούλλιας, Παπαδόπουλος Μ

21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο ~ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ ΑΜΣ ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Ζαφειριάδου Α., Αλεξανδρόπουλος, Κούδας

20:15 ΦΟΙΝΙΚΑ ΕΟΝΘ ~ ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΔΙΒΟΛΗ Ε

Γραμματεία:  Μπενάκη Ν., Δήμας, Πασχαλίδου

16:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ~ Π.Α.Ο.Δ. ΣΕΛΕΒΟΣ., ΤΕΓΟΣ

Γραμματεία:  Τσάκλη, Βουδούρης, Ράμπαντι

19:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ~ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΡΑΠΤΗΣ

Γραμματεία:  Κωστής, Τερζίδης, Ιωαννίδης

Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ

17:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΒΛΑΣΤΟΣ

Γραμματεία:  Κούλλιας, Παπαδόπουλος Μ

15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α. ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΚΑΣΟΛΗΣ, ΠΕΡΡΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Καραμπουρνιώτη, Σαραφοπούλου

15:00 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ, ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Γκανάλας, Ιωαννίδης

11:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ. ~ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ ΚΑΡΑΒΑΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π

Γραμματεία:  Ράμπαντι, Τσιρακίδου

11:00 ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ, ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Καπνοπούλου, Κωτσόβολος

12:00 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΚΡΙΝΟΣ

Γραμματεία:  Κόνιαλη, Μπάρμπας Ι

15:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΚΡΙΝΟΣ

Γραμματεία:  Κουκουτζέλης, Κόντος

19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ~ ΕΥΟΣΜΟΣ 10 ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ

Γραμματεία:  Στεφανίδου, Φωστηρίδου

16:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ~ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΜΑΓΗ, ΜΑΡΤΗΣ

Γραμματεία:  Τόλιου, Ιακωβίδου

20:00 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ~ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΤΖΕΚΑΚΗΣ Γ., ΔΑΣΚΑΛΟΥ

Γραμματεία:  Ταρπάγκου Φ., Ουσταμπασίδου

17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Τζήκα, Βαρυτιμίδης

14:30 I.C.B.S. ICBS 2009 ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ, ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Τσακαλάκης, Παπαδόπουλος Κ

16:00 ΔΡΥΜΟΥ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β

Γραμματεία:  Σαμαρά, Σαράφης

14:30 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β

Γραμματεία:  Μιχαηλίδου Γ., Κράντα

17:30 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ~ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ

ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ, ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ Θ

Γραμματεία:  Παραδείση, Σακαλής

11:00 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΔΗΜΟΥ

Γραμματεία:  Σακάρογλου, Ηλιάσκος

13:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΔΗΜΟΥ

Γραμματεία:  Ταρπάγκου Α., Κολοκυθάς

20:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ~ ΜΕΝΤ ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Διμπιτούζης Α., Κουκουβίνου

09:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ~ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ

Γραμματεία:  Ράμπαντι, Τσιρακίδου

13:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ

Γραμματεία:  Τερζίδης, Λιούτσιας

19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΝΤΟΝΤΗΣ, ΜΗΡΤΣΙΟΣ

Γραμματεία:  Κοέν, Σκαλιστής

15:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΟΛΙΟΣ

Γραμματεία:  Μούστος, Χ#ιωάννιου

13:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΡΟΥΜΑΝΗΣ

Γραμματεία:  Ευθυμίου Α., Βασιλείου

18:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΦΙΛΛΙΟΣ

Γραμματεία:  Βασιλείου, Ντουβαλέτης

15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΦΙΛΛΙΟΣ

Γραμματεία:  Ευθυμίου Α., Παπαθανασίου

14:45 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΚΑΡΑΒΑΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π

παλιό Γραμματεία:  Τσολακίδης, Καραγεωργόπουλος

Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

09:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΤΟΤΣΙΚΑ, ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Σωτηριάδου, Πασχαλίδου

ΔΕΥΤΕΡΑ 15 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2018

Α΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:30 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΕΚΑ ~ Δ.Α.Σ.Ω. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΚΟΥΣΗΣ

Γραμματεία:  Κουκουτζέλης, Τζήκα, Βαρυτιμίδης

Γυμνασίαρχος:  ΠΡΩΤ#ΔΑΚΗΣ

20:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ~ Β.Α.Ο. ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ, ΔΗΜΟΥ

Γραμματεία:  Βουζούκου, Κουκουβίνου, Ράμπαντι

Γυμνασίαρχος:  ΔΕΛΛΑΣ

20:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ, ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Σκαλιστής, Κωστοπούλου, Λιούτσιας

Γυμνασίαρχος:  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν

21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΤΖΙΜΑ, ΠΡΑΤΤΟΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ Γ

Γραμματεία:  Ουσταμπασίδου, Ακριτίδης, Κωτσοβόλος

Γυμνασίαρχος:  ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ

21:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ~ ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ, ΣΕΛΕΒΟΣ, ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ

Γραμματεία:  Μπέλλου Β., Τσιρακίδου, Βουδούρης

Γυμνασίαρχος:  ΦΩΤΙΑΔΗΣ

21:30 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΓΡΑΙΚΟΣ, ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Χατζέλης, Χρηστίδης, Πισκιούλης

Γυμνασίαρχος:  ΤΟΖΑΚΙΔΗΣ

21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΣΙΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ

Γραμματεία:  Πασχαλίδου, Σωτηριάδου, Βουδούρης

Γυμνασίαρχος:  ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ

Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:30 ΙΩΝΙΑΣ ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ~ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ

Γραμματεία:  Γιατσίδου, Δαουτλζής, Άντωγλου

21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Μ. ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡ., ΜΑΓΗ

Γραμματεία:  Κωστανάκη, Γρούτα, Κούδας

Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ~ Δ.Ε.Η. Π.Α.Σ.Π. ΤΡΑΚΑΣ, ΣΠΑΝΟΣ

Γραμματεία:  Στεφανίδου, Φωστηρίδου, Ηλιάσκος

19:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ~ ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΝΤΟΝΤΗΣ

Γραμματεία:  Τερζίδης, Δήμας, Μούστος

21:45 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ~ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ΚΑΣΟΛΗΣ, ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Κωσταντίνου, Μπεκιάρης, Ανανιάδης

21:45 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ~ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΜΟΣΧΑΣ, ΒΑΊΤΣΗΣ

Γραμματεία:  Τσολακίδης, Κιλαζίδου, Προεστού

Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ

21:30 Π.Α.Ο.Κ.(Βοηθητικό) ΠΑΟΚ ΑΣ ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ

Γραμματεία:  Μπενάκη Ν., Βασιλείου

Ημιτελική φάση ΝΕΑΝΙΔΩΝ

21:00 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΜΗΡΤΣΙΟΣ

Γραμματεία:  Χ#ιωάννου, Κούλλιας

ΤΡΙΤΗ 16 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2018

Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ ~ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Μπέλλου Μ,. Παληογιάννη, Παραδείση

Ημιτελική φάση ΝΕΑΝΙΔΩΝ

21:00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΠΛΑΤΕΛΛΑ, ΤΣΑΝΤΑΛΗ

Γραμματεία:  Σκαλιστής, Λιούτσιας

Προκριματική φάση ΝΕΩΝ

21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ~ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΔΙΒΟΛΗ Ε., ΑΖΑΣ

Γραμματεία:  Λαζόγλου, Ιωαννίδης

21:45 ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΜΟΣΧΑΣ

Γραμματεία:  Ντουβαλέτης, Αρβανιτίδης

18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ, ΚΑΝΤΕΡΕΣ

Γραμματεία:  Βουζούκου, Ράμπαντι

21:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α. ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΓΑΒΡΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Καραμπουρνιώτη, Τσακαλάκης

Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ

21:30 ΠΕΥΚΩΝ ΜΙΚΤΗ Ε.ΚΑ.Σ.Θ. ~ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ, ΚΑΡΑΒΑΣ

Γραμματεία:  Ταρπάγκου Φ., Ταρπάγκου Α

ΤΕΤΑΡΤΗ 17 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2018

Α΄ κατ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ

21:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ

Γραμματεία:  Κολοκυθάς, Σακαλής, Χατζέλης

21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΣΠΑΝΟΣ

Γραμματεία:  Κωστανάκη, Γρούτα, Κούδας

21:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ

Γραμματεία:  Κόνιαλη, Μπάρμπας Ι., Κεχαγιάς

21:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΒΛΑΣΤΟΣ

Γραμματεία:  Ελευθεράκου, Ντεράκη, Παπαδόπουλος Κ

21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ., ΓΕΚΤΙΔΗΣ

Γραμματεία:  Γκανάλας, Λαζόγλου, Ιωαννίδης

20:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ, ΝΤΟΝΤΗΣ

Γραμματεία:  Δρακοπούλου, Σκαλιστής, Δαγδηλέλη

Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ

21:30 ΔΡΥΜΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ

ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Γ., ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β

Γραμματεία:  Σαμαρά, Ανανιάδης, Γρούτα

21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ~ ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΥΡΙΤΣΗΣ

Γραμματεία:  Τζήκα, Φωστηρίδου, Στεφανίδου

Προκριματική φάση ΝΕΩΝ

21:30 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ~ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΜΙΜΗΚΟΣ

Γραμματεία:  Τόλιου, Βαρυτιμίδης

21:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ~ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΚΟΥΣΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ

Γραμματεία:  Χρηστίδης, Πισκιούλης

21:30 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΤΖΕΚΑΚΗΣ Γ., ΤΖΕΚΑΚΗΣ Β

Γραμματεία:  Σακάρογλου, Μπεκιάρης

21:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ

Γραμματεία:  Μιχαηλίδου Γ., Κόντος

21:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΑΣ ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΜΑΓΗ

Γραμματεία:  Γούτη, Μισιρλόγλου

21:30 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΚΑΤΣΩΝΗΣ, ΑΖΑΣ

Γραμματεία:  Ντάγκας, Προεστού

21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΜΗΡΤΣΙΟΣ

Γραμματεία:  Παληογιάννη, Κουκουβίνου

21:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΒΑΪΤΣΗΣ

Γραμματεία:  Λιούτσιας, Παραδείση

21:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ ., ΡΟΥΜΑΝΗΣ

Γραμματεία:  Μπενάκη Ν., Βουλώνη