Τα αποτελέσματα της 20ης αγωνιστικής στον πρώτο όμιλο της Β’ ΕΚΑΣΘ

295

Τα αποτελέσματα της 20ης αγωνιστικής:

Προποντίδα-Αρίων Σταυρούπολης  47-114

Γαλαξίας Αδένδρου-ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου  61-52

Δόξα Ασσήρου-ΕΚ Σταυρούπολης  64-66

ΑΣ Ασβεστοχώρι-Ελπίδα Αμπελοκήπων  62-60

Δόξα Δρυμού-Όλυμπος  72-65

Αμπελόκηποι Μενεμένης-Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη  64-52

Ηoop Φαλήρου-Αλέξανδρος Συκεών  64-66

Γαλαξίας Αδένδρου 61

ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου  52

Δεκάλεπτα: 18-10, 32-27, 51-39, 61-52  Διαιτητές: Φούτζηλας, Παπαδοπούλου Κ.

Γαλαξίας Αδένδρου (Μητακίδης): Φίλογλου 8, Γρηγορίου, Ρούζιος 7(1), Γκάζος, Πλατανίτης 10, Παπαδημητρίου 16(1), Καλπαξής 11, Μπαλκούρας 8, Γκίνης, Γιαννάκαρος 2.

ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου (Δρακουλίδης): Πίγκας 4, Στεργιάδης, Συντρίδης 4, Τσιτσινάκης 4, Φωτακίδης 2, Κουρουτζίδης, Χριστάνης, Σωτηράκογλου 12, Μπαξεβάνης 4, Ξενίδης 19(2), Φουτσιτζής 3(1).

Αμπελόκηποι Μενεμένης  64

Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη  52

Δεκάλεπτα: 19-11, 32-30, 48-40, 64-52  Διαιτητές: Αγραφιώτης Ι., Μπαχτσεβανόπουλος

Αμπελόκηποι Μενεμένης (Κουμπάρος): Καραγεωργίου 4, Ξηρόπουλος 35, Θεοδώρου 7(2), Εμμανουηλίδης 3(1), Πολυχρονιάδης Θ. 1, Νικας 4, Πολυχρονιάδης Χ., Μπλαβάκης 8, Στεφούλης 2.

Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη (Τσούκας): Κυριαζόπουλος 3(1), Καραγιαννίδης 2, Μακρίδης 4, Δημάκος 11, Πιτσαλίδης 8, Παπαϊωάννου 8, Μπατσιούλας 2, Κατριβάνος 8, Πουτσίτσης 2, Δρέτας 2, Δελλής 2.

Δόξα Δρυμού 72

Όλυμπος  65

Δεκάλεπτα: 16-15, 33-29, 55-51, 72-65  Διαιτητές: Αναστασιάδης, Τσαρδούλιας

Δόξα Δρυμού (Παντελίδης): Κουδουμάς 2, Αλατσίδης, Δαμίγος 6, Βίγλας 22(2), Τσοτουλίδης 3(1), Γεράκης 5(1), Δώνης 14(2), Χύτας 4, Καϊβετζής 16(3).

Όλυμπος (Κοτανίδης): Μαρβάκης 6(1), Γιώρτσιος 2895), Δικταπανίδης 16, Ατμασίδης 4(1), Τόττης Α. 3(1), Πράντζος 3, Σιδηρόπουλος 5(1), Μακαλέκας Δ., Μακαλέκας Ν. 6, Τζελέπης, Καρράς.

Προποντίδα  47

Αρίων Σταυρούπολης  114

Δεκάλεπτα: 15-33, 25-60, 38-86, 47-114  Διαιτητές: Τσάνταλη, Τζεκάκης Γ.

Προποντίδα (Νασάγκας): Λεμονιάς, Βασιλόπουλος, Χοπτερίδης 2, Παπαδόπουλος 19(3), Ιορδανίδης 17(2), Χαρίσης 2, Χριστοφορίδης 4(1), Πολυχρονίδης 3.

Αρίων Σταυρούπολης (Κανέλλης): Μηνασίδης 10, Χυτόπουλος 11(2), Τσιάνης 15(1), Παπαδόπουλος 9(2), Βλάχος 9(1), Γιαλατζής 30(4), Πανταζής 8(2), Πλιόσκας 8, Νικολαϊδης 14.

ΑΣ Ασβεστοχώρι  62

Ελπίδα Αμπελοκήπων  60

Δεκάλεπτα: 11-12, 22-27, 44-43, 62-60  Διαιτητές: Σιταρίδης, Λουλουδιάδης

ΑΣ Ασβεστοχώρι (Μητριτζίκης): Κανόπουλος, Νικολάου 12(2), Τάνης, Σερέτης, Παπαχρήστος 9(1), Γεωργίου 17(3), Σαχινίδης 15, Χασεκίδης, Παπαχρήστου 9(1), Παπαδόπουλος.

Ελπίδα Αμπελοκήπων (Γκούμας): Μπίτης, Χρηστίδης 1, Τσιάτσιος 15, Μυλωνάς, Καδηγιαννάκης 8, Δημάκης, Κανλής 4, Λύτας 16(1), Ζαταγιάς 16.

Ηoop Φαλήρου  64

Αλέξανδρος Συκεών  66 

Δεκάλεπτα: 17-19, 32-39, 47-48, 60-60(κ.δ), 64-66  Διαιτητές: Θρασυβουλίδης, Χατζίδου

Ηoop Φαλήρου (Τσίμπος-Μασλαρινός): Παπαρισούλης Λ. 3, Μουρατίδης 9(1), Σωτηρόπουλος 1, Αντώνης 18(3), Φλιώνης 2, Σαχινίδης, Καραδήμος 2, Παντελίδης 27(3), Παπαρισούλης Β. 2.

Αλέξανδρος Συκεών (Ούλιος): Γιαννάκης 3(1), Κιρκινεζιάδης 17, Λεμοντζής 15, Κολοκυθάς 3, Κάνουρας, Κεχαγιάς 9(2), Παπαστεφάνου 3(1), Κοσμιδης 8(1), Δέλλας, Ιωαννίδης 8(2), Εσιρπέογλου.

Δόξα Ασσήρου  64

ΕΚ Σταυρούπολης  66

Δεκάλεπτα: 16-21, 38-38, 49-51, 64-66  Διαιτητές: Θοδώρου, Δαμίγος

Δόξα Ασσήρου (Καραγιαννίδης): Δεληγιάννης 17(3), Ταραμάς 10(1), Παλέντζας 20(1), Κωστόπουλος 2, Καραποστολάκης,  Γουνιώτης 15.

ΕΚ Σταυρούπολης (Αμοιρίδης): Δουλγερίδης, Ταυλαρίδης 4, Φωτιάδης 3(1), Χεμπεκίδης, Σιδηρόπουλος 2, Τσαβλίδης 17(2), Τσακίρης, Χούμκοσλης 4, Ζλάκιος 11, Μπάρκος 3, Πλιόσκας 2, Τετράδης 20(2).

Η επόμενη αγωνιστική (21η, 23/3)

Αρίων Σταυρούπολης-Γαλαξίας Αδένδρου

ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου-Δόξα Ασσήρου

ΕΚ Σταυρούπολης-ΑΣ Ασβεστοχώρι

Όλυμπος-Ελπίδα Αμπελοκήπων

Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη-Προποντίδα

Δόξα Δρυμού-Ηoop Φαλήρου

Αλέξανδρος Συκεών-Αμπελόκηποι Μενεμένης

Βαθμολογία Β’ ΕΚΑΣΘ 1ος όμιλος

ΘέσηΟμάδαΒΑΘΑΓΕΝΤΟΣΕΚΤΟΣM.O ΕΠΜ.Ο ΑΜΕΠΙΘAMYNΔΙΑΦ
1ΕΚ Σταυρούπολης502613-011-271.057.118451484361
2Ελπίδα Αμπελοκήπων482613-09-472.457.618821498384
3ΑΣ Ασβεστοχωρίου482612-110-367.657.517571496261
4Δόξα Ασσήρου442610-38-570.263.218251644181
5Αλέξανδρος Συκεών39267-66-762.764.716311682-51
6Όλυμπος38266-76-772.871.41893185637
7Δόξα Δρυμού38267-65-865.064.41689167415
8Γαλαξίας Αδένδρου38266-76-763.364.916471688-41
9ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου36266-74-959.967.915571765-208
10Αρίων Σταυρούπολης35265-84-969.267.51799175544
11Αμπελόκηποι Μενεμένης35255-75-863.864.115951602-7
12Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη34264-94-961.866.016061717-111
13Hoop Φάληρο32263-103-1058.569.315211802-281
14Προποντίδα28251-122-1055.879.213961980-584