Τα αποτελέσματα της 17ης αγωνιστικής στον πρώτο όμιλο της Β’ ΕΚΑΣΘ

513

Τα αποτελέσματα της 17ης αγωνιστικής:

Αρίων Σταυρούπολης-Δόξα Δρυμού 78-82

ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου-Ηoop Φαλήρου 67-64

ΕΚ Σταυρούπολης-Αμπελόκηποι Μενεμένης 64-56

Ελπίδα Αμπελοκήπων-Προποντίδα 100-52

ΑΣ Ασβεστοχώρι-Γαλαξίας Αδένδρου 62-65

Όλυμπος-Δόξα Ασσήρου 79-80

Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη-Αλέξανδρος Συκεών 54-63

Ασβεστοχώρι  62

Γαλαξίας Αδένδρου  65

Δεκάλεπτα: 22-17, 35-29, 46-50, 62-65  Διαιτητές: Κουτσουμάρης, Παπαδοπούλου Κ.

ΑΣ Ασβεστοχώρι (Μητριτζίκης): Κανόπουλος 4, Τάνης 1, Σερέτης 10, Πανούδης, Παπαχρήστος 7(1), Γεωργίου 9(3), Σαχινίδης 13(1), Χασεκίδης, Παπαχρήστου 14, Παπαδόπουλος.

Γαλαξίας Αδένδρου (Μητακίδης): Φίλογλου, Γρηγορίου 15, Ρούζιος 2, Γκάζος 2, Πλατανίτης 8, Παπαδημητρίου 16(2), Καλπαξής 15(2), Μπαλκούρας 4, Γκίνης, Γιαννάκαρος 7(1).

ΕΚ Σταυρούπολη  64

Αμπελόκηποι Μενεμένης 56

Δεκάλεπτα: 14-14, 31-24, 48-40, 64-56  Διαιτητές: Φούντζηλας, Παπαγεωργίου

ΕΚ Σταυρούπολη (Αμοιρίδης): Δουλγερίδης 3, Ταυλαρίδης 6(2), Φωτιάδης 14, Χεμπεκίδης 4, Σιδηρόπουλος 2, Τσακίρης, Αντωνίου, Τσαβλίδης 11(2), Χούμκοσλης 2, Ζλάκιος 8(2), Μπάρκος 7(1), Τετράδης 6.

Αμπελόκηποι Μενεμένης (Κουμπάρος): Καραγεωργίου 2, Ξηρόπουλος 12, Εμμανουηλίδης 5, Ζώτος 2, Νίκας 3, Πολυχρονιάδης Χ., Πολυχρονιάδης Θ. 8(1), Μπλαβάκης 10, Επιτρόπου 3(1), Στεφούλης 11(1).

Ελπίδα Αμπελοκήπων  100

Προποντίδα  52

Δεκάλεπτα: 22-13, 55-26, 75-40, 100-52  Διαιτητές: Βασιλόπουλος Δ., Τζιαμπάζης

Ελπίδα Αμπελοκήπων (Γκούμας): Μπίτης 5(1), Χρηστίδης 6(2), Μήλλιος 7, Γκαντάλης, Τσιάτσιος 9(1), Μυλωνάς 11(1), Καδηγιαννάκης 18(1), Δημάκης 8(2), Λύτας 31(5), Ζαταγιάς 7.

Προποντίδα (Νασάγκας): Βασιλόπουλος Α. 6(1), Γιοβανούδης 21(1), Χοπτερίδης, Παπαδόπουλος 14(2), Ιορδανίδης 10, Χαρίσης, Χριστοφορίδης 1.

Αρίων Σταυρούπολης  78

Δόξα Δρυμού 82

Δεκάλεπτα: 14-18,31-36, 56-48, 69-69 (κ.δ), 78-82  Διαιτητές: Καρκαλέτσης, Τσάνταλη

Αρίων Σταυρούπολης(Κανέλλης): Μηνασίδης 9(1), Χυτόπουλος 11(2), Τσιάνης 2, Βλάχος 16(1), Γιαλατζής 7(1), Πανταζής 17(3), Πλιόσκας 16.

Δόξα Δρυμού (Παντελίδης): Αλατσίδης, Δαμίγος 5(1), Κουδουμάς 8, Βίγλας 25(3), ΤΓεράκης, Δώνης 13(2), Χύτας 4, Καϊβετζής 27(2).

Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη 54

Αλέξανδρος Συκεών  63 

Δεκάλεπτα: 15-19, 31-33, 38-46, 54-63  Διαιτητές: Θρασυβουλίδης, Ζαγοράκης

Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη (Τσούκας): Κυριαζόπουλος 4, Καραγιαννίδης, Μακρίδης 8, Δημάκος 6, Παπουνίδης 5, Πιτσαλίδης 5(1), Παπαϊωάννου 12, Βρέτας, Μπατσιούλας, Πουτσίτσης 4, Βελίκης, Δελής 10(2).

Αλέξανδρος Συκεών (Ούλιος): Γιαννάκης 1, Μούμτσογλου, Κιρκινεζιάδης 8, Λεμοντζής 13(3), Κολοκυθάς 2, Κοσμίδης 16(2), Κάνουρας 1, Κεχαγιάς, Δέλλας 6, Ιωαννίδης 16(2).

Όλυμπος 79

Δόξα Ασσήρου  80

Δεκάλεπτα: 21-20, 32-38, 59-51, 79-80  Διαιτητές: Σιταρίδης, Γαβρίδης

Όλυμπος (Κοτανίδης): Μαρβάκης 10(2), Γιώρτσιος 9(3), Σημαιοφορίδης, Δικταπανίδης 21(1), Ατμασίδης 3, Πράντζος 21(2), Σπανίδης, Αρναούτογλου 6, Σιδηρόπουλος 2, Μακαλέκας 7(1) , Τζελέπης.

Δόξα Ασσήρου (Καραγιαννίδης): Δεληγιάννης 6(1), Ταραμάς 16(2), Παλέντζας 14(3), Κωστόπουλος 8, Καραλής, Καραποστολάκης, Μαύρος 16(1), Γουνιώτης 18(1), Ζουναρόπουλος.

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 67

Ηoop Φαλήρου 64

Δεκάλεπτα: 16-7, 39-26, 54-49, 67-64  Διαιτητές: Λουλουδιάδης, Δημακόπουλος

ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου(Δρακουλίδης): Πίγκας 15, Συντρίδης 15(2), Αλεξανδρής, Φωτακίδης 7, Κουρουτζίδης, Σωτηράκογλου 8(1), Μπαχτσεβάνης 5, Ξενίδης 17(3), Φουτζιτζής.

Ηoop Φαλήρου (Τσίμπος-Μασλαρινός): Παπανικολάου, Παπαρισούλης Λ. 14(1), Αθανασιάδης, Μουρατίδης 10(1), Σιδηρόπουλος 2, Πολυμένης 16(2), Φλιώνης 2, Κουλούρης 6, Καραδήμος, Παντελίδης 8(1), Παπαρισούλης Β. 6(1).

Η επόμενη αγωνιστική (18η, 2/3)

Ηoop Φαλήρου-Αρίων Σταυρούπολης

Αμπελόκηποι Μενεμένης-ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου

Προποντίδα-ΕΚ Σταυρούπολης

Γαλαξίας Αδένδρου-Ελπίδα Αμπελοκήπων

Δόξα Ασσήρου-ΑΣ Ασβεστοχώρι

Αλέξανδρος Συκεών-Όλυμπος

Δόξα Δρυμού-Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη

Βαθμολογία Β’ ΕΚΑΣΘ 1ος όμιλος

ΘέσηΟμάδαΒΑΘΑΓΕΝΤΟΣΕΚΤΟΣM.O ΕΠΜ.Ο ΑΜΕΠΙΘAMYNΔΙΑΦ
1ΕΚ Σταυρούπολης502613-011-271.057.118451484361
2Ελπίδα Αμπελοκήπων482613-09-472.457.618821498384
3ΑΣ Ασβεστοχωρίου482612-110-367.657.517571496261
4Δόξα Ασσήρου442610-38-570.263.218251644181
5Αλέξανδρος Συκεών39267-66-762.764.716311682-51
6Όλυμπος38266-76-772.871.41893185637
7Δόξα Δρυμού38267-65-865.064.41689167415
8Γαλαξίας Αδένδρου38266-76-763.364.916471688-41
9ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου36266-74-959.967.915571765-208
10Αρίων Σταυρούπολης35265-84-969.267.51799175544
11Αμπελόκηποι Μενεμένης35255-75-863.864.115951602-7
12Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη34264-94-961.866.016061717-111
13Hoop Φάληρο32263-103-1058.569.315211802-281
14Προποντίδα28251-122-1055.879.213961980-584