Τα αποτελέσματα της 12ης αγωνιστικής στο δεύτερο όμιλο της Β’ ΕΚΑΣΘ

295

Τα αποτελέσματα:

Αστέρας Πλαγιαρίου-Γαλάζιοι  70-54

Βεργίνα-Ατρόμητος Τριαδίου  79-60

Αριστοτέλειο Κολλέγιο-ΑΟ Αρετσού  43-48

ΑΚ Πανόραμα-ΑΣ Πανόραμα  63-71

Αχιλλέας Τριανδρίας-ΑΟΜ Πυλαίας  59-67

ΚΑΣ Ν. Ραιδεστός-Αναγέννηση Ν. Ρυσίου  70-66

Ρεπό: Ναύαρχος Βότσης

ΚΑΣ Ν. Ραιδεστός 70

Αναγέννηση Ν. Ρυσίου 66

Δεκάλεπτα: 20-9, 36-33, 55-48, 70-66  Διαιτητές: Παπαθανασίου, Δήμου

ΚΑΣ Ν. Ραιδεστός (Αποστόλου-Ρώσσιος): Χατζής 14(1), Παλιογιάννης, Λαζαρίδης 18(2), Παλιόκας 7, Κουτσιαμπάσης 2, Λαγός 2, Μωϋσίδης 13, Θάνος 6, Τζώρας, Μπουτόπουλος 6, Μυλωνάς 2.

Αναγέννηση Ν. Ρυσίου (Αποστολίδης-Αποστολίδου): Παπαστεργίου, Λαγός, Σκεύης 3(1), Πατίκας 2, Θεοδώρου 3(1), Παντέλογλου 13(1), Ουρκέρογλου, Τουρνάς 9, Στεφανίδης 10, Γιαννιός 2, Μυλωνάς 24.

Αχιλλέας Τριανδρίας 59

ΑΟM Πυλαίας 67 

Δεκάλεπτα: 21-10, 31-30, 49-43, 59-67  Διαιτητές: Τζιοπάνος Γ., Τζεκάκης

Αχιλλέας Τριανδρίας (Χατζόπουλος): Φλιώνης, Αθανασίου 20, Μάτκα, Τρίχας 4, Πογανίδης 6, Χατζόπουλος 17(4), Ουγουρλόγλου 10, Κοκορέντζας 2.

ΑΟM Πυλαίας (Γραμματόγλου): Μαυρίδης Ε., Μαυρίδης Π., Παλατσίδης 4, Φορίδης 15(1), Πετρόβαλης 15(1), Τρέμμας, Δελόγλου 11(1), Καραγιάννης 2, Βέρρας 8, Πεϊμανίδης 11, Ντίμο 2, Δόσιος.

Αριστοτέλειο Κολέγιο 43

AO Αρετσού  48

Δεκάλεπτα: 9-14, 17-26, 34-37, 43-48  Διαιτητές: Θεοδώρου, Κιλιπίρης

Αριστοτέλειο Κολέγιο (Μελετιάδης): Κλεισιάρης 11(3), Σύρος 6, Λαμπρίδης 6(1), Μπόγκα, Μουσάλαμ 7, Τσαλικίδης 2, Γκοτζαμάνης 11.

AO Αρετσού (Χαλκιάς): Ιωαννίδης 2, Παντελίδης, Αποστόλου 4, Θεοδοσιάδης 15(2), Ματάκος 10, Οικονόμου, Χρήστου, Μάστορας 9, Σιδηράς 6, Παναγιώτου 2.

Βεργίνα  79

Ατρόμητος Τριαδίου  60 

Δεκάλεπτα: 20-15, 36-35, 58-48, 79-60  Διαιτητές: Τσούλης, Κασαπίδης

Βεργίνα (Βουρδέρης-Τρουμπούνης): Καλλιδόπουλος, Κονιώρης, Πετρίδης 15(1), Παρίσης 10(1), Μπιτέρνας 2, Βαρδουνιώτης 26(2), Τικτόπουλος, Γέπης 6, Παντερής 2, Παντελίδης 12(2), Παπαγεωργίου 4, Πούλιος 2.

Ατρόμητος Τριαδίου (Μέντης): Σταμολάμπρος 18(2), Σπυριδόπουλος 2, Καρβουνάρης, Σκανδαλίδης 2, Κουφούδης 10, Μαλτέσιος 6, Ζαχαριάδης 2, Ντίντας 8, Τσιμπρής 6, Τσαχουρίδης 3(1), Τιτόπουλος 3.

Αστέρας Πλαγιαρίου  70

Γαλάζιοι  54

Δεκάλεπτα: 10-7, 33-19, 52-33, 70-54  Διαιτητές: Πράττος, Ζαγοράκης

Αστέρας Πλαγιαρίου (Μουρατίδης): Μαρίνος 2, Μωϋσιάδης 5, Μοσχούλας 1, Κακαλιάντης 9(3), Σιάπκας 2, Αντικατζίδης 14, Παρμαξίδης 14(4), Αγριόπουλος, Σπάχος 6(2), Γκούμας 11, Παπαδόπουλος 6.

Γαλάζιοι (Παπαδούλης): Μπελτές 1, Φωτιάδης 1, Νταβίδι 8(1), Μπασδάνης 4, Λέντης, Καμπούρης 7, Γιαννούλης 6, Ξυγωνάκης 4, Τολιόπουλος 19, Βασιλόπουλος 2, Χαλκιάς 4.

ΑΚ Πανόραμα  63

ΑΣ Πανόραμα  71

Δεκάλεπτα: 20-24, 36-41, 51-54, 63-71  Διαιτητές: Σιταρίδης, Παπαδόπουλος Κ.

ΑΚ Πανόραμα(Γιαννάκης): Παπαθεοδώρου 2, Σουρμελίδης 8(2), Μεϊντάνης 7, Προκοπάκης, Τζίνης Γ. 10(1), Στογιαννόπουλος 6, Λαζάρου 3, Τσαλαγεώργος 13, Τζάτσης 3(1), Χαιριστανίδης 4, Κοκκάρης, Ναχμίας.

ΑΣ Πανόραμα (Ιωαννίδης-Ριτζαλέου): Χοϊδας 16(3), Κουρατίδης, Αλεξιάδης 2, Κρίτσας 12, Σουκουλιάς 5, Καμπίτσης 13, Σπανός Ν. 6(1), Τσάκος 12(4), Κουτσόβουλος 5(1), Αρσένης, Δεμερτζίδης.

Η επόμενη αγωνιστική (13η, 19/1)

Γαλάζιοι-Βεργίνα

ΑΟ Αρετσού-Αστέρας Πλαγιαρίου

ΑΣ Πανόραμα-Αριστοτέλειο Κολλέγιο

ΑΟΜ Πυλαίας-ΑΚ Πανόραμα

Αναγέννηση Ν. Ρυσίου-Αχιλλέας Τριανδρίας

Ναύαρχος Βότσης-ΚΑΣ Ν. Ραιδεστός

Ρεπό: Ατρόμητος Τριαδίου

Βαθμολογία Β’ ΕΚΑΣΘ 2ος όμιλος

ΘέσηΟμάδαΒΑΘΑΓΕΝΤΟΣΕΚΤΟΣM.O ΕΠΜ.Ο ΑΜΕΠΙΘAMYNΔΙΑΦ
1Ναύαρχος Βότσης22124-26-068.257.3818687131
2Βεργίνα20125-23-266.762.380074852
3Γαλάζιοι20125-13-366.862.680275151
4Αστέρας Πλαγιαρίου20125-13-371.367.685681145
5ΚΑΣ Ν. Ραιδεστός20125-03-467.965.681578728
6Αχιλλέας Τριανδρίας18124-32-365.563.778676422
7ΑΟΜ Πυλαίας18123-33-367.866.281479420
8Ακαδημία Πανοράματος18123-33-361.361.37357350
9ΑΣ Πανόραμα18124-12-563.266.2758794-36
10Αναγέννηση Ν. Ρυσίου17124-11-668.864.882577847
11Αριστοτέλειο Κολλέγιο16124-30-560.070.0720840-120
12ΑΟ Αρετσούς14120-62-459.569.0714828-114
13Ατρόμητος Τριαδίου13120-61-558.368.8700826-126